ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79000, Львів, вул. Шота Руставелі, 7, оф.510    замовити дзвінок

Нашою компанією реалізовано амбітний проект з автоматизації процесу створення фінансової звітності ТОВ «ЕКОЛЬ ЛОГІСТІКС» за міжнародними стандартами.

Для досягнення позитивного результату, і як складові частини даного проекту, реалізовано ряд інших функціоналів на основі однієї з конфігурацій програми 1С, а саме:

- створено механізм фіксації на окремих регістрах накопичення  «ДОХОДИ P&L» та «Затрати P&L»  інформації необхідної для виведення в звіт за даними регламентованого обліку в розрізі підрозділів, статей  доходів і затрат;

 - створено механізми перерозподілу доходів, затрат між підрозділами пропорційно базі розподілу.

І як кінцевий результат нашої роботи по даному проекту - створено Звіт про прибутки та збитки (Звіт «P&L|»), який дає можливість проводити групування і відбір за періодами, підрозділами та статтями витрат.

Реалізований новий звіт « P&L» формує реальним фінансовий результат  компанії відповідно до міжнародних вимог. Інформація в звіті « P&L» відображається  в розрізі згрупованих підрозділів і по згрупованих статтях доходів і витрат.