ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79011, Львів, вул. Тютюнників 55, 5-й поверх    замовити дзвінок

Керівництво ТОВ "Комплексне управління бізнес - процесами", вітає всіх прекрасних жінок з святом весни!

Вітаємо всіх бухгалтерів з подачею річної звітності! Ще одна вершина підкорена! А тепер, нехай весь світ зачекає!

Ми раді новим спеціалістам, які доказують, що наша компанія перспективна і приваблива. 

І знову ми зустрілися з нашими партнерами з аудиторської компанії "Бейкер Тіллі Україна" на зимовому податковому семінарі. Найцінніше для професіоналів - це спілкування та обмін думками.

З НОВИМ РОКОМ! ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Нехай у новорічну ніч в двері кожного будинку увійде Ангел, посміхнеться і скаже:" Я до Вас назавжди! Я приніс Вам Здоров'я, Щастя і Любов"

Сьогодні, чарівні дівчатка - пластуни поділилися з нами життєдайним Вефлеємським вогнем! Живий вогонь примножує хвилююче відчуття наближення Різдвяних свят! З новим роком! З Різдвом Христовим! 

 

В результаті плідної співпраці ПрАТ "Закарпаттяобленерго" та ТОВ "Комплексне управління бізнес-процесами" створено та впроваджену ефективну систему обліку, яка повністю задовольняє галузеву специфіку замовника та охоплює весь різновид бізнес процесів. 

Активно порухатися після виснажливих трудових буднів - це гарна ідея. Командна гра у пейнтбол знімає не тільки емоційну напругу, але й дарує радість руху і спілкування.