ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79000, Львів, вул. Шота Руставелі, 7, оф.510    замовити дзвінок
Подробнее на сайте: http://free-health.ru http://medicine-plus.ruhttp://mellmo.ru
http://grand-medicine.ruhttp://more-health.ruhttp://live-medicine.ruhttp://firstmedicine.ruhttp://israeli-medicine.ruhttp://grand-business.ru http://pilot-in2it.ru
http://rich-health.ru
http://natural-treatment.ruhttp://free-medicine.ruhttp://begin-travel.ru http://german-medicine.ru

 

В результаті плідної співпраці ПрАТ "Закарпаттяобленерго" та ТОВ "Комплексне управління бізнес-процесами" створено та впроваджену ефективну систему обліку, яка повністю задовольняє галузеву специфіку замовника та охоплює весь різновид бізнес процесів. 

Активно порухатися після виснажливих трудових буднів - це гарна ідея. Командна гра у пейнтбол знімає не тільки емоційну напругу, але й дарує радість руху і спілкування. 

14 вересня 2018 року у приміщення Леополіс Холл (ТВК "Опера Пасаж") відбувся черговий податковий семінар за участі фінансових директорів та головних бухгалтерів провідних компаній Західного регіону України. 

Нові знання та навички - це завжди позитивно! Молоді та впевнені, кому як не їм досягати професійних висот! Кому як не їм освоювати нові технології!

ТОВ "Комплексне управління бізнес - процесами" вітає всіх працівників, колег та партнерів з приходом весни, тепла, перших весняних квітів та гарних сподівань!

12 лютого 2018 року  в Торговій галереї "Опера Пассаж" пройшов черговий податковий семінар організаторами якого є ТОВ "Юридична компанія "ЕЙЧ.Ді. Партнерз"" та Аудиторська компанія "Бейкер Тіллі Україна", а ТОВ "Комплексне управління бізнес-процесами" її активним учасником. 

15 лютого 2018 року компанія ТОВ "Комплексне управління бізнес-процесами" відсвяткувала своє 10 -ліття. 

За 10 рік з маленької компанії ми перетворилися в дружний та злагоджений колектив, який керується гаслом: Компетентність. Досвід. Результат!

Нашою компанією завершено впровадження та адаптацію програмних продуктів "1С:Підприємство 8" у підрозділах ПрАТ “Закарпаттяобленерго”. 

Для гарного відпочинку після складного та виснажливого трудового року, не так багато і потрібно - це сніг, гори, лижі, чисте повітря і гарний настрій. Привіт Буковель! Ми знову завітали в гості для активного відпочинку та розваг!

Дай Боже Вам любові і тепла, добра в сімї і затишку в оселі, щоб щастя світла музика текла в Різдвяні свята, щедрі і веселі! Хай здійснює бажання Рік Новий, хай ваше підприємство процвітає, з чудовим святом, радості і мрій ми щиро і сердечно вас вітаєм!