ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79011, Львів, вул. Тютюнників 55, 5-й поверх    замовити дзвінок

ТОВ «Комплексне управління бізнес - процесами» виконано проект по автоматизації управління відносин з клієнтами ПАТ «ІДС Аква Сервіс» (далі - компанія «ІДС» або ІДС або IDS Aqua Service). Створена єдина CRM, система в якій реалізовані такі напрямки обліку, як консолідація, класифікація та сегментація клієнтської бази; управління замовленнями покупців; автоматизація процесів продажів, починаючи з моменту першого звернення клієнта.

 

В результаті проекту отримано сучасний засіб автоматизації у вигляді єдиної CRM системи для вирішення завдань технічної підготовки та оперативного управління, яке відповідає інноваційному характеру клієнта і володіє широкою функціональністю.

 

Отриманий ефект: Значно зросла якість контрольних функцій. Забезпечена можливість організувати найпростіші операції у вигляді логічних послідовностей. Це чудовий засіб, що забезпечує злагоджену роботу ланок одного бізнес-процесу, що дає можливість об'єднати завдання в систему і підвищити ефективність діяльності компанії. Проект реалізований на базі програмного продукту «1С:Підприємство 8: Бухгалтерія для України». Комплексна автоматизована система прийнята в промислову експлуатацію і успішно експлуатується з січня 2013 року. Автоматизовано 475 робочих місць. Середнє число одночасно працюючих користувачів - 300.

 

Компанія IDS Aqua Service входить до складу IDS Group Ukraine - лідера на українському ринку мінеральних та питних вод, це гарант високого рівня сервісу і якості продукції, якому довіряє найбільша кількість Клієнтів ринку доставки води.

 

При виборі програмного продукту лінійки "1С:Підпримєство 8" пред'являлися додаткові вимоги адаптивності і швидкого розвитку (можливості включення в систему нової функціональності). В результаті спільного ретельного дослідження ринку програмного забезпечення та аналізу потреб нашого підприємства було прийнято рішення модифікувати типовий програмний продукт в рамках діючої конфігурації «1С:Підприємство 8: Бухгалтерія для України, редакція 1.2». Важливими для нас критеріями вибору даного продукту були функціональність і технологічність, наявність розвинених інструментальних засобів розробки, підтримка сучасної СУБД і висока швидкодія системи. 

 

Що було зроблено, зокрема:

- Комплексне рішення логістики для автоматизації управління складськими процесами, процесами закупівель і продажів, процесам управління договорами та фінансовими потоками;

- Організації єдиного інформаційного простору, що містить всю необхідну інформацію про різні аспекти діяльності підприємства, (розроблена і запущена CRM система з приєднанням даних «пілотної» філії, повна автоматизація бухгалтерського обліку центрального офісу з оптимізацією проводок, що допомогло значно впорядкувати і прискорити величезний документообіг);

- Автоматизація ціноутворення;

- Побудова ефективного контакт-центру; телефонія: автоматизація масових персоніфікованих розсилок;

- Сегментація аудиторії, аналіз ефективності роботи конкретного каналу збуту, можливість оптимально завантажити свою збутову і сервісну мережу і т.д. "

 

На даний момент фірми співпрацюють в частині приєднання до створеної CRM системи великої кількості дилерів і значного збільшення клієнтської мережі. Також в розробку запущений проект по автоматизації та приєднанню до єдиної системи, процесу управління автотранспортного господарства компанії.

 

Інформація про IDS Aqua Service

На сьогоднішній день компанія IDS Aqua Service - це єдиний в Україні національний оператор на ринку доставки води та обладнання для зручного способу розливу води, який є сертифікованим членом Європейської асоціації бутильованих вод (EBWA). Вода що продається компанією IDS Aqua Service, видобувається тільки в екологічно чистих регіонах України, а це поєднання природних ресурсів і сучасних технологій. Компанія - безперечний лідер ринку і гарант високого рівня сервісу та якості продукції. http://ids-service.com.ua.

03 березня 2020

 

Професіоналізм – це прагнення до постійного вдосконалення, вміння аналізувати свої навички та розуміння, куди рухатись далі. Працівники компанії КУБ невпинно продовжують розвиватись, здаючи кваліфікаційні тести  та отримуючи нові сертифікати.

 

24 лютого 2020

 

«Розвиваючи особистість разом змінюємо середовище» - основна ідея #ForumWest, що об'єднує успішні компанії з абсолютно різних сфер бізнесу.  #ForumWest - це платформа обміну досвідом партнерів, які діляться величезним досвідом ведення бізнесу в рамках створення сильної, конкурентоспроможної економіки нашої країни та підвищення її ефективності.

архів новин