ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79011, Львів, вул. Тютюнників 55, 4-й поверх    замовити дзвінок

ТОВ «Комплексне управління бізнес - процесами» виконано проект по автоматизації управління відносин з клієнтами ПАТ «ІДС Аква Сервіс» (далі - компанія «ІДС» або ІДС або IDS Aqua Service). Створена єдина CRM, система в якій реалізовані такі напрямки обліку, як консолідація, класифікація та сегментація клієнтської бази; управління замовленнями покупців; автоматизація процесів продажів, починаючи з моменту першого звернення клієнта.

 

В результаті проекту отримано сучасний засіб автоматизації у вигляді єдиної CRM системи для вирішення завдань технічної підготовки та оперативного управління, яке відповідає інноваційному характеру клієнта і володіє широкою функціональністю.

 

Отриманий ефект: Значно зросла якість контрольних функцій. Забезпечена можливість організувати найпростіші операції у вигляді логічних послідовностей. Це чудовий засіб, що забезпечує злагоджену роботу ланок одного бізнес-процесу, що дає можливість об'єднати завдання в систему і підвищити ефективність діяльності компанії. Проект реалізований на базі програмного продукту «1С:Підприємство 8: Бухгалтерія для України». Комплексна автоматизована система прийнята в промислову експлуатацію і успішно експлуатується з січня 2013 року. Автоматизовано 475 робочих місць. Середнє число одночасно працюючих користувачів - 300.

 

Компанія IDS Aqua Service входить до складу IDS Group Ukraine - лідера на українському ринку мінеральних та питних вод, це гарант високого рівня сервісу і якості продукції, якому довіряє найбільша кількість Клієнтів ринку доставки води.

 

При виборі програмного продукту лінійки "1С:Підпримєство 8" пред'являлися додаткові вимоги адаптивності і швидкого розвитку (можливості включення в систему нової функціональності). В результаті спільного ретельного дослідження ринку програмного забезпечення та аналізу потреб нашого підприємства було прийнято рішення модифікувати типовий програмний продукт в рамках діючої конфігурації «1С:Підприємство 8: Бухгалтерія для України, редакція 1.2». Важливими для нас критеріями вибору даного продукту були функціональність і технологічність, наявність розвинених інструментальних засобів розробки, підтримка сучасної СУБД і висока швидкодія системи. 

 

Що було зроблено, зокрема:

- Комплексне рішення логістики для автоматизації управління складськими процесами, процесами закупівель і продажів, процесам управління договорами та фінансовими потоками;

- Організації єдиного інформаційного простору, що містить всю необхідну інформацію про різні аспекти діяльності підприємства, (розроблена і запущена CRM система з приєднанням даних «пілотної» філії, повна автоматизація бухгалтерського обліку центрального офісу з оптимізацією проводок, що допомогло значно впорядкувати і прискорити величезний документообіг);

- Автоматизація ціноутворення;

- Побудова ефективного контакт-центру; телефонія: автоматизація масових персоніфікованих розсилок;

- Сегментація аудиторії, аналіз ефективності роботи конкретного каналу збуту, можливість оптимально завантажити свою збутову і сервісну мережу і т.д. "

 

На даний момент фірми співпрацюють в частині приєднання до створеної CRM системи великої кількості дилерів і значного збільшення клієнтської мережі. Також в розробку запущений проект по автоматизації та приєднанню до єдиної системи, процесу управління автотранспортного господарства компанії.

 

Інформація про IDS Aqua Service

На сьогоднішній день компанія IDS Aqua Service - це єдиний в Україні національний оператор на ринку доставки води та обладнання для зручного способу розливу води, який є сертифікованим членом Європейської асоціації бутильованих вод (EBWA). Вода що продається компанією IDS Aqua Service, видобувається тільки в екологічно чистих регіонах України, а це поєднання природних ресурсів і сучасних технологій. Компанія - безперечний лідер ринку і гарант високого рівня сервісу та якості продукції. http://ids-service.com.ua.

14 березня 2024

Тримаємо стрій кожен на своєму фронті! Поряд із щомісячними внесками для наших героїв-бійців, вирішили запровадити ще й річний внесок.

14 березня 2024

Коли ти відданий своїй справі – можливе усе! І зірки до тебе потягнуться…

            Наша чоловіча команда не тільки активно працює, а ще й знаходить час та сили для улюбленого хобі – футболу.

архів новин