ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79011, Львів, вул. Тютюнників 55, 5-й поверх    замовити дзвінок

Нашою компанією реалізовано масштабний проект з автоматизації ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» шляхом впровадження конфігурації BAS ERP. 

 

З розвитком науково – технічного прогресу проблема якості і безпеки не спрощується, а, навпаки, стає більше приорітетною. Тому вирішувати її традиційними методами, тобто лише шляхом контролю якості готової продукції, практично неможливо. Для того, щоб не втратити конкурентоздатність і підтримувати високі економічні показники, підприємство запроваджує ефективні та дієві системи. На сьогодні ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» - це підприємство, яке відповідає високим вимогам державного та міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001, ISO 9001, BRC/IoP.

 

Для контролю своїх бізнес-процесів та досягнення поставлених цілей компанія приймає рішення про автоматизацію інформаційної системи та доведенням її до сучасного рівня шляхом впровадження конфігурації BAS ERP.  Для цього топ-менеджментом був проведений аналіз ринку спеціалістів у цій галузі та обрано компанію ТОВ "Комплексне управління бізнес-процесами", якій довірили реалізацію даного масштабного проекту.

 

Під час впровадження нашими спеціалістами було автоматизовано наступні підсистеми:

 

  • Регламентований облік (обліковий контур згідно ПСБО та МСФО, формування місячного звіту керівника, з врахуванням специфіки вимог Замовника)
  • Управління закупками (погодження, система управління потребами підрозділів, забезпечення потреб, лімітування, моніторинг процесу закупок)
  • Управління продажами (функціонал погодження, система моніторингу та контролю заборгованості, розширена система договорів та умов продаж)
  • Казначейство (система моніторингу та погодження заявок на витрачення ГК)
  • Бюджетування  (впровадження різних бюджетів за різними ділянками обліку)
  • Операційне виробництво (повний комплекс виготовлення за центрами відповідальності згідно специфіки виробництва, система моніторингу виробництва)
  • Планування виробництва (поопераційне та стратегічне планування, лімітування на основі виробничих потужностей, моніторинг планів виробництва)
  • Логістика (виписка маршрутних листів, облік ремонтів)
  • Управлінська звітність (за всіма ділянками обліку в графічній та числові інтерпретації, функціонал самостійної побудови звітів за будь-якими ділянками)
  • Обмін з сайтом (синхронізація номенклатури та залишків, генерування замовлень в системі)
03 березня 2020

 

Професіоналізм – це прагнення до постійного вдосконалення, вміння аналізувати свої навички та розуміння, куди рухатись далі. Працівники компанії КУБ невпинно продовжують розвиватись, здаючи кваліфікаційні тести  та отримуючи нові сертифікати.

 

24 лютого 2020

 

«Розвиваючи особистість разом змінюємо середовище» - основна ідея #ForumWest, що об'єднує успішні компанії з абсолютно різних сфер бізнесу.  #ForumWest - це платформа обміну досвідом партнерів, які діляться величезним досвідом ведення бізнесу в рамках створення сильної, конкурентоспроможної економіки нашої країни та підвищення її ефективності.

архів новин