ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79000, Львів, вул. Шота Руставелі, 7, оф.510    замовити дзвінок

На ПрАТ “Ензим”, який є провідним підприємством у своїй галузі з виробництва дріжджів, проведено автоматизацію обліку калькулювання собівартості.

«Компанія Ензим» - це компанія відкрита до інновацій, які активно впроваджуються на підприємстві шляхом аналізу зарубіжного досвіду та моніторингу ринку України. Це одна з перших українських компаній, яка впровадила систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до міжнародного стандарту ISO 22000 і успішно пройшла сертифікацію. Це амбітне, модернізоване, успішне європейське підприємство. Складний процес виробництва у нашій компанії розділений на етапи та розтягнутий в часі і тому потребує особливої уваги в обліку — розповів нам виконавчий директор компанії Цегелик Андрій Григорович. 

Автоматизація цих процесів проводилася на основі програмного продукту лінійки "1С:Підприємство 8", а саме конфігурації “Управління виробничим підприємством для України”. Це потужна та багатофункціональна програма дозволила автоматизувати складні ділянки обліку за міжнародними стандартами, а також багатофункціональні механізми обліку та нарахування амортизації основних засобів.

В результаті проведеної роботи створено автоматизовану систему яка забезпечує: створення єдиного інтегрованого рішення;  актуальність інформації, можливість її оперативного використання; підвищення якості управлінської інформації; якісне та швидке забезпечення потреб діяльності компанії; поліпшення керованості компанії; підтримка планування виробництва на основі замовлень покупців; оптимізація виробництва відповідно заданих критеріїв (обсяг випуску для товарної ферментації, уникнути простоїв ферментів в результаті накладок при сепарації і т.д.); формування управлінських звітів для прийняття управлінських рішень; підтримка і автоматизація процедур компанії в частині ведення електронних версій журналів контролю якості показників і параметрів сировини для напівфабрикатів і готової продукції згідно вимог СУБХП і СУЯ з можливістю їх друку; забезпечення виконання принципу «Прослідковуваності» (по всьому ланцюгу від сировини і матеріалів до готової продукції) для сировини і матеріалів використаних на виробництво напівфабрикатів та партій готової продукції згідно вимог НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Point) і системи управління безпечністю харчових продуктів відповідно до міжнародного стандарту FSSC 22000.

 

07 березня 2019

Керівництво ТОВ "Комплексне управління бізнес - процесами", вітає всіх прекрасних жінок з святом весни!

05 березня 2019

Вітаємо всіх бухгалтерів з подачею річної звітності! Ще одна вершина підкорена! А тепер, нехай весь світ зачекає!

архів новин