ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79000, Львів, вул. Шота Руставелі, 7, оф.510    замовити дзвінок

Спільним проектом компаній ПрАТ “Закарпаттяобленерго” та КУБ завершено впровадження та адаптацію програмних продуктів "1С:Підприємство 8". 

Директор з інформаційних технологій та телекомунікацій Тарас Сегляник розповів: Цей грандіозний проект дозволив автоматизувати всі бізнес — процеси з постачання електроенергії її споживачам та функціонування компанії. Особливу увагу слід звернути на автоматизацію нарахування заробітної плати, з врахуванням всього аспекту особливостей. Значні роботи проведено з автоматизації обліку проведення ремонтів та технічних оглядів основних засобів компанії, що є дуже важливою і складною ділянкою роботи на даному підприємстві. Зауважу, що забезпечено автоматичний розподіл бухгалтерського та податкового обліку основних засобів. Також автоматизовано податковий облік нарахування та відшкодування ПДВ. Забезпечена оперативна комунікація між підрозділами компанії.

05 грудня 2018

 

В результаті плідної співпраці ПрАТ "Закарпаттяобленерго" та ТОВ "Комплексне управління бізнес-процесами" створено та впроваджену ефективну систему обліку, яка повністю задовольняє галузеву специфіку замовника та охоплює весь різновид бізнес процесів. 

16 жовтня 2018

Активно порухатися після виснажливих трудових буднів - це гарна ідея. Командна гра у пейнтбол знімає не тільки емоційну напругу, але й дарує радість руху і спілкування. 

архів новин