ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79000, Львів, вул. Шота Руставелі, 7, оф.510    замовити дзвінок

Спільним проектом компаній ПрАТ “Закарпаттяобленерго” та КУБ завершено впровадження та адаптацію програмних продуктів "1С:Підприємство 8". 

Директор з інформаційних технологій та телекомунікацій Тарас Сегляник розповів: Цей грандіозний проект дозволив автоматизувати всі бізнес — процеси з постачання електроенергії її споживачам та функціонування компанії. Особливу увагу слід звернути на автоматизацію нарахування заробітної плати, з врахуванням всього аспекту особливостей. Значні роботи проведено з автоматизації обліку проведення ремонтів та технічних оглядів основних засобів компанії, що є дуже важливою і складною ділянкою роботи на даному підприємстві. Зауважу, що забезпечено автоматичний розподіл бухгалтерського та податкового обліку основних засобів. Також автоматизовано податковий облік нарахування та відшкодування ПДВ. Забезпечена оперативна комунікація між підрозділами компанії.

07 березня 2019

Керівництво ТОВ "Комплексне управління бізнес - процесами", вітає всіх прекрасних жінок з святом весни!

05 березня 2019

Вітаємо всіх бухгалтерів з подачею річної звітності! Ще одна вершина підкорена! А тепер, нехай весь світ зачекає!

архів новин