ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79011, Львів, вул. Тютюнників 55, 5-й поверх    замовити дзвінок

Спільним проектом компаній ПрАТ “Закарпаттяобленерго” та КУБ завершено впровадження та адаптацію програмних продуктів "1С:Підприємство 8". 

Директор з інформаційних технологій та телекомунікацій Тарас Сегляник розповів: Цей грандіозний проект дозволив автоматизувати всі бізнес — процеси з постачання електроенергії її споживачам та функціонування компанії. Особливу увагу слід звернути на автоматизацію нарахування заробітної плати, з врахуванням всього аспекту особливостей. Значні роботи проведено з автоматизації обліку проведення ремонтів та технічних оглядів основних засобів компанії, що є дуже важливою і складною ділянкою роботи на даному підприємстві. Зауважу, що забезпечено автоматичний розподіл бухгалтерського та податкового обліку основних засобів. Також автоматизовано податковий облік нарахування та відшкодування ПДВ. Забезпечена оперативна комунікація між підрозділами компанії.

03 березня 2020

 

Професіоналізм – це прагнення до постійного вдосконалення, вміння аналізувати свої навички та розуміння, куди рухатись далі. Працівники компанії КУБ невпинно продовжують розвиватись, здаючи кваліфікаційні тести  та отримуючи нові сертифікати.

 

24 лютого 2020

 

«Розвиваючи особистість разом змінюємо середовище» - основна ідея #ForumWest, що об'єднує успішні компанії з абсолютно різних сфер бізнесу.  #ForumWest - це платформа обміну досвідом партнерів, які діляться величезним досвідом ведення бізнесу в рамках створення сильної, конкурентоспроможної економіки нашої країни та підвищення її ефективності.

архів новин