ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79000, Львів, вул. Шота Руставелі, 7, оф.510    замовити дзвінок

Нашими компанією реалізовано амбітний проект з автоматизації процесу створення фінансової звітності ТОВ «ЕКОЛЬ ЛОГІСТІКС» за міжнародними стандартами.

Для досягнення позитивного результату, і як складові частини даного проекту, реалізовано ряд інших функціоналів на основі однієї з конфігурацій програми "1С:Підприємство 8", а саме:

- створено механізм фіксації на окремих регістрах накопичення «ДОХОДИ P&L» та «Затрати P&L» інформації необхідної для виведення в звіт за даними регламентованого обліку в розрізі підрозділів, статей доходів і затрат;

- створено механізми перерозподілу доходів, затрат між підрозділами пропорційно базі розподілу.

І як кінцевий результат нашої роботи по даному проекту - створено Звіт про прибутки та збитки (Звіт «P&L»), який дає можливість проводити групування і відбір за періодами, підрозділами та статтями витрат.

Реалізований новий звіт « P&L» формує реальним фінансовий результат компанії відповідно до міжнародних вимог. Інформація в звіті « P&L» відображається в розрізі згрупованих підрозділів і по згрупованих статтях доходів і витрат.

 

Директор ТОВ ЕКОЛЬ ЛОГІСТІКС         

ГОЛІМБОВСЬКИЙ АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ 

 

05 грудня 2018

 

В результаті плідної співпраці ПрАТ "Закарпаттяобленерго" та ТОВ "Комплексне управління бізнес-процесами" створено та впроваджену ефективну систему обліку, яка повністю задовольняє галузеву специфіку замовника та охоплює весь різновид бізнес процесів. 

16 жовтня 2018

Активно порухатися після виснажливих трудових буднів - це гарна ідея. Командна гра у пейнтбол знімає не тільки емоційну напругу, але й дарує радість руху і спілкування. 

архів новин