ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79000, Львів, вул. Шота Руставелі, 7, оф.510    замовити дзвінок

Літо - пора відпусток, оздоровлення та корпоративного відпочинку. От і наша компанія організувала відпочинок для членів команди на Винниківському озері. Ми молоді, креативні, веселі! Ми можемо все!

Переваги роботи з партнерами "1С: Центри ERP":

- можливість скористатися повним і якісним набором послуг досвідчених партнерів по впровадженню різних типових і галузевих ERP-рішень фірми "1С" для великого, середнього і малого бізнесу практично у всіх регіонах України;

- залучення на проект сертифікованих фірмою "1С" фахівців і консультантів, керівників проектів та експертів з технологічних питань впровадження, які постійно вдосконалюють свої знання та навички;

- якісне впровадження ERP-систем відповідно до вимог стандарту ISO 9001.

Ми приймаємо вітання! Нам присвоєно статус Бізнес-партнер Бітрікс24 в партнерській програмі компанії «1С-Бітрікс». Ми отримали доступ до всіх партнерських можливостей.

Бітрікс 24 - це повний комплект інструментів для організації роботи. Бітрікс24 спрощує робочі процеси: обговорення і узгодження, контроль завдань, роботу з клієнтами. 

У нашій команді Професіоналів 1С відбулося поповнення. Четверо наших працівників успішно подолали перший рівень професійної кваліфікації з 1С отримавши сертифікати "1С:Професіонал  на знання особливостей і застосування програми "1С:Бухгалтерія 8". Вітаємо наших колег з успішним початком професійної карєри!

15 вересня 2016 року пройшов семінар з питань оподаткування, який є найочікуванішою подією осені. Як зазвичай, організатори заходу:  ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» та Аудиторська компанія Baker Tilly Ukraine.

З радісрю повідомляємо всім, що наша компанія ТОВ "Комплексне управління бізнес-процесами" пройшла ресертифікаційний аудит Системи Управління Якістю у відповідності  з вимогами міжнародного стандарту  ISO 9001:2015. Ця подія є надзвичайно важливою у житті нашої компанії. Стандарти ISO - це дороговказ і основа для надання якісних послуг.

Аудит проведено відповідно до правил і норм БЮРО ВЕРІТАС СЕРТИФІКЕЙШН УКРАЇНА.

Між ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами” та ТОВ “Е-КОМ” підписано договір про співпрацю та партнерство в напрялку розвитку електронного документообороту. КУБ став офіційним представником E-COM у м. Львові.

Провідний менеджмент нашої компанії привітав працівників з професійним святом: Днем Бухгалтера!

Гарне свято для гарних людей! Всім успіхів у такій нелегкій праці! Нехай робота бухгалтера буде завжди достойно оцінена! З святом!

Істотне падіння курсу національної валюти впродовж останніх років призвело до складних процесів в ІТ-галузі.

15 квітня 2016 року на стадіоні “Арена Львів” відбувся Весняний діловий форум 2016 року у якому, на запрошення організаторів заходу,  взяли участь представники нашої компанії.