ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79000, Львів, вул. Шота Руставелі, 7, оф.510    замовити дзвінок

Між ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами” та ТОВ “Е-КОМ” підписано договір про співпрацю та партнерство в напрялку розвитку електронного документообороту. КУБ став офіційним представником E-COM у м. Львові.

 З інформації розміщеної на офіційному сайті компанії ТОВ “Е-КОМ” http://ecom.ua/page/about: 

Компания ТОВ «Е-КОМ» заснована в квітні 2006 р і надає послуги з електронного юридично значущого документообороту.Ліцензія адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України на надання послуг в сфері криптографічного захисту АЕ №186144 від 27.05.2013.

В основу компетенцій компанії лягли розробки по EDI (Electronic data interchange - електронний обмін даними). Технологічною базою для бізнес-рішень обрана платформа EXITE з 25-річною історією розвитку. Основними ринками просування сістемEDI стали: Україна, Казахстан, Росія, Білорусія, Молдова і країни Східної Європи.

ТОВ «Е-КОМ» є офіційним представником асоціації «GS1 Україна» і пропонує українським підприємствам послуги з реєстрації асоційованого членства в «GS1 Україна», по реєстрації GLN (глобального номера розташування) і GTIN (глобального номера товарної позиції).

E-COM підтримує міжнародні стандарти якості сервісу і бізнес-процесів - ISO 9001: 2008, а також відповідає міжнародному стандарту з інформаційної безпеки - ISO 27001: 2005.

Всього в списку клієнтів компанії числиться понад 5 000 контрагентів на всій території України (торгові мережі, дистриб'ютори, постачальники, виробники). За результатами 2015 р провайдером E-COM було оброблено понад 15 000 000 e-документів.

Основні напрямки діяльності E-COM:

- Електронний обмін даними

- Обмін юридично значущими документами

- Електронний цифровий підпис

- Послуги оператора електронної звітності в фіскальні органи, пенсійний фонд, міністерство статистики та інші державні органи

- Консалтинг з побудови бізнес-процесів електронного та юридично значущого документообігу

- E-COM надає послуги за принципом SaaS (soft as a service) з використанням хмарних технологій (clound services).