ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79000, Львів, вул. Шота Руставелі, 7, оф.510    замовити дзвінок

Істотне падіння курсу національної валюти впродовж останніх років призвело до складних процесів в ІТ-галузі.

 

Більшість вітчизняних спеціалістів та підприємств ІТ-сфери здійснюють поступову  переорієнтацію для надання послуг з розроблення програмного забезпечення іноземним компаніям. Результати досліджень засвідчують, що на даному етапі більше 90%  підприємств України даної сфери зорієнтовані на роботу на західні ринки. Крім того, істотно зросла вартість основної матеріальної складової ІТ-сфери — компютерної техніки та серверного обладнання, яке імпортується з-за кордону.

Враховуючи вищенаведене, для подальшого функціонування та можливості надання якісних послуг, компанія ТзОВ “Комплексне управління бізнес-процесам” змушена з 01 серпня 2016 року оголосити про перегляд вартості години роботи наших кваліфікованих спеціалістів та збільшити її до 440 гривень за годину без ПДВ. 

Дослідження ринку засвідчують, що вказана годинна ставка є конкрентоспроможною на вітчизняному ринку та у декілька разів нижчою від вартості послуг, які надаються західним компаніям. Зауважуємо, що ми також готові, у разі потреби, провести необхідні консультації, оскільки надзвичайно цінуємо нашу співпрацю.

 

Просимо вибачення за незручності та сподіваємося на Ваше розуміння. Зміну годинної ставки ми поєднуємо з істотними заходами стосовно покращення якості роботи.