ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”     Адреса: 79000, Львів, вул. Шота Руставелі, 7, оф.510    замовити дзвінок

15 квітня 2016 року на стадіоні “Арена Львів” відбувся Весняний діловий форум 2016 року у якому, на запрошення організаторів заходу,  взяли участь представники нашої компанії.

 

 

Основним завданням даного заходу стало з’ясування стану та перспектив економічного та соціального розвитку країни. Налагодження дружніх стосунків із європейськими країнами, ознайомлення із досвідом реформування економіки на шляху до економічного зростання. Формування стратегії розвитку України, налагодження прямих контактів з представниками влади, бізнесу.

До участі у Форумі були запрошені представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, девелоперського бізнесу, успішні підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку та євроінтеграції України.

 

 

Також, до участі у Форумі запрошуються представники міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній, підприємств, які зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України.

 

 

Тема Форуму : “Зміна траекторії розвитку. Нові стратегії, інструменти та ринки".

Завдання Форуму визначені як:

  • Обговорення питань стабілізації економічної ситуації в Україні в умовах сьогодення.
  • Аналіз стратегії діяльності у напрямку євроінтеграції.
  • Висвітлення перспектив здійснення реформування економічної і соціальної сфер, перспектив процесу наближення законодавства України до законодавства Європейського Союзу.
  • Інформування про ситуацію в фінансовому та банківському секторах України.
  • Проблеми та перспективи розвитку України, як ІТ центру.
  • Обговорення питання громадських цінностей як важливої складової побудови успішного країни.